Skip to content

Kontakty

Náš tým odborníků v oboru pozemních staveb je trefa do černého. Svěřte nám Váš projekt a nebudete litovat komfortu služeb, které jsme Vám schopni poskytnout. 

uvodka-kontakty

Kontakty

Pracujeme s odborníky v oboru

Náš tým odborníků v oboru pozemních staveb je trefa do černého. Svěřte nám Váš projekt a nebudete litovat komfortu služeb, které jsme Vám schopni poskytnout. 

10

Ing. Martin Večeřa

Projekční činnost a dozor staveb

Martin je autorizovaným inženýrem v oboru pozemních staveb a má rozsáhlé zkušenosti v dozoru nad stavebními pracemi, tvorbě cenových nabídek i samotné projekci. Jeho profesionální přístup a odbornost zajišťují, že všechny projekty jsou realizovány s nejvyšším možným standardem kvality. Kromě toho nabízí širokou škálu inženýrských činností, které přidávají hodnotu k jakémukoli stavebnímu projektu.

vecera@kastner-projekt.cz
+420 777 605 109

 

Ing. Martin Pilinszki

Projekční činnost a požární bezpečnost

Martin je odborníkem na požární bezpečnost staveb, což z něj činí důležitého partnera v oblasti bezpečnostního poradenství pro stavebnictví. Jako hlavní projekční inženýr pro pozemní stavby s autorizací má bohaté zkušenosti, které přinášejí hodnotu jakémukoli stavebnímu projektu. Martinovy dovednosti dále zahrnují specializaci na dopravní stavby, vynětí zemědělského půdního fondu, tepelnou stabilitu objektů a širokou škálu inženýrských činností. Martin se zabývá komplexní službou od prvotního styku klienta až po finální odevzdání projektovaného záměru / díla.

pilinszki@kastner-projekt.cz
+420 774 483 150

7
8

Ing. Stanislava Hájková

Inženýrská činnost

Stanislava je odbornicí s hlubokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti inženýrské činnosti. Má vynikající zkušenosti se všemi druhy povolování staveb v jakémkoliv stupni dokumentace. Její detailní přístup, kombinovaný s praktickým vhledem do komplexních technických výzev, z ní dělá klíčovou osobnost v oboru. Stanislava je nejen synonymem pro kvalitu, ale také pro inovace a profesionální řešení inženýrských problémů. Spolupráce s ní zajišťuje, že každý projekt je proveden s nejvyšším možným standardem odbornosti.

hajkova@kastner-projekt.cz
+420 605 420 006

Jana Slavíková

Projekční činnost

Jana se zabývá projekční činností menších staveb a pasportizací stávajících objektů, což umožňuje klientům získat podrobný přehled o stávajících stavbách a zajistit jejich dlouhodobou udržitelnost a bezpečnost. Kromě toho nabízí širokou škálu inženýrských činností, díky kterým přináší mimořádnou hodnotu každému stavebnímu projektu, na kterém se podílí.

slavikova@kastner-projekt.cz
+420 739 190 046

jana2
9

Jan Pukl

Projekční činnost

Jan je významnou postavou v oblasti projekční činnosti, kombinující technické znalosti s praktickými dovednostmi. Kromě toho se specializuje na objednávky a montáž hliníkových zasklívacích systémů, včetně oken, dveří a pokročilého Skyframe systému. S důrazem na dokonalost provádí také kontrolu montáže, aby zajistil bezchybnou instalaci a dlouhodobou trvanlivost produktů. Jeho schopnosti dále zahrnují pasportizaci staveb a technický dozor investora, což přidává důvěru a jistotu všem klientům, s nimiž spolupracuje. Honzovo inženýrské know-how je zárukou kvality a odbornosti v každém projektu.

pukl@kastner-projekt.cz
+420 602 770 351

Ing. Radka Jelínková

Projekční činnost

Radka se zabývá projekční činností a pasportizací objektů. V rámci dlouholeté praxe má velký nadhled a zkušenosti v tomto oboru. Kromě toho se Radka zabývá i technickým dozorem staveb. 

jelinkova@kastner-projekt.cz
+420 777 920 200

Návrh bez názvu_Nero AI_Face_x4

Napište

Jedná se o nezávaznou konzultaci k případné spolupráci na vašem projektu. Ve zprávě stručně specifikujte, jaký je váš záměr, jaký je přibližně jeho rozsah a jaké máte představy. V nejbližší době vás budeme kontaktovat pro doplnění informací či sjednání osobní schůzky.