Skip to content

Služby

Nabízíme kompletní projekční servis ve stavebnictví od zpracování výchozí studie Vašeho záměru až po zpracování prováděcí dokumentace stavební části, inženýrskou činnost, zajištění všech povolení, kolaudace, dozoru nad realizací stavby. Základním stavebním kamenem je pro nás přátelský klientský přístup.

Projekce staveb

Převedeme Vaši myšlenku / přání / životní sen na skutečnost. Už od prvotní schůzky až do finálního konce se nemusíte o nic starat a my za Vás vše vyřídíte a zařídíme. Splňte si Váš sen s naší projekční kanceláří.

  • Rodinné domy, bytová výstavba
  • Doplňkové stavby ke stavbě hlavní (přístřešky, pergoly, sklady zahradního nářadí a techniky atd.)
  • Pasportizace staveb (i tzv. černé stavby)
  • Požárně bezpečnostní řešení staveb 
  • Průmyslové objekty 
  • Projekční činnost k „Nová zelená úsporám“
  • Revitalizace objektů (výtahy, zateplení objektů, bezbariérovost staveb)
  • Dopravní řešení, vynětí BPEJ a mnohem více

Inženýrská činnost

Naše zkušenosti s touto činností vždy zajistí úspěšné povolení Vašeho díla až do úplného konce. Máme vynikající vztahy se stavebními úřady, dotčenými orgány i správci technické infrastruktury. Nebojíme se žádné výzvy v této oblasti.

Rekonstrukce

Chystáte se na rekonstrukci nebo-li stavební úpravy jakékoliv části Vašeho objektu? Zajistíme Vám projektovou dotaci i možnost konzultace s odborníky pro získání dotace z aktuálních dotačních programů.

Pasporty staveb

Ne vždy se zachová projektová dokumentace objektu. I na tohle se my zaměřujeme a nabízíme komplexní zaměření skutečného stavu i případné zanesení do katastru.

Zastoupení na úřadech

Svěřte nám Váš projekt a my vyjednáme potřebná povolení. Máme zkušenosti i s možností odvolání proti zamítavým stanoviskům.  Nechte Vaši práci na nás.

Dozor staveb, kolaudace

Za celou dobu fungování firmy jsme zajistily mnoho dozorů staveb i finální kolaudace. Ne vždy se vyplatí sázet na jistotu, ale v rámci staveb je to nezbytností vložit to do správných rukou.